Urządzenia do ostrzenia Kazak UBR - KAZAK

Przejdź do treści

Menu główne:

Oferta
Urządzenie do ostrzenia "Kazak UBR".
Urządzenie jest przeznaczone do ostrzenia narzędzi kuchennych, myśliwskich, składanych noży o różnych kształtach i rozmiarach. Przy użyciu precyzyjnego i stabilnego mocowania noża w zaciskach urządzenia, a także możliwości obrócenia noża bez konieczności wyjmowania go z zacisków ostrzenie - jest szybkie, łatwe i nie wymaga specjalnych umiejętności operatora. Zmiana kąta ostrzenia odbywa się poprzez podnoszenie lub opuszczanie obrotowego węzła wzdłuż pionowego słupka.
W urządzeniu "Kazak UBR" węzeł szybkiej regulacji (UBR) kąt ostrzenia jest listwę zębatą, wzdłuż której, przy włączaniu przycisku przesuwa się wózek z przegub. Takie rozwiązanie pozwala szybko i dokładnie, dosłownie jednym ruchem zmienić kąt ostrzenia.
Oryginalny jest węzeł regulacji położenia kątowego całego urządzenia w płaszczyźnie pionowej, co daje możliwość dostosowania położenia urządzenia zgodnie z indywidualnymi wymaganiami operatora.
Urządzenie wykonane jest z materiałów wysokiej jakości, a drążek prowadzący ma twardości 58-60 HRC i szlifowana w celu ułatwienia poślizgu i długi okres eksploatacji.

Charakterystyka techniczna:

Wysokość - 220 mm.
Szerokość – 200 mm.
Głębokość - 650 mm. (Zależy od długości prowadnicy poziomej)
Waga 2 kg.
Maksymalna grubość szlifowanego ostrza – 6 mm.
Kąt ostrzenia (na jedną stronę) przy szerokości ostrza 25 mm:
min - 10°
max – 35°.
Długość prowadnicy sztangi (bez rączki) - 650 mm.
Największa długość szlifowania kamienia - 200 mm
Kazak UBR zestaw 0

Cena 900zł
Kazak UBR zestaw 1
Kazak UBR zestaw 2
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego